+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Агросектор

Сільське господарство –  один з найбільш перспективних напрямків в Україні, що розвивається – вже давно є лідером з виникнення спірних юридичних питань. Разом з тим, галузь залишається привабливою для інвесторів, у тому числі іноземних.

Якщо ви власник або інвестор аграрної компанії, фахівці юридичної компанії ZEVS готові стати вашим провідником у таких питаннях, як: придбання земельних ділянок, супровід угод з придбання важливих інфраструктурних об’єктів, експорт продукції, угоди з вітчизняними та іноземними кредиторами, підготовка до роботи з банками, судова практика та інші питання.

Крім того, ми надаємо послуги з розробки юридичної, а також корпоративної структури компанії, оптимальної для діяльності аграрних підприємств. Юридична практика наших фахівців в аграрній сфері дозволяє клієнтам проводити успішні операції та розвивати свій бізнес, уникаючи негативного впливу політичних, економічних та інших прогнозів.

Здійснюємо юридичний супровід проектів будівництва сільськогосподарських об’єктів (елеватори, зерносховища, тваринницькі ферми, овочесховища) та легалізацію самовільно збудованих об’єктів.

У цьому зв’язку ми надаємо нашим клієнтам наступні послуги:

  • розробка договорів на проектування, здійснення авторського, технічного нагляду;
  • юридичний супровід отримання дозвільних документів на будівництво, включаючи  органах архітектурно-будівельної інспекції та введення об’єкта будівництва в експлуатацію;
  • юридична допомога в оформленні об’єктів самочинного будівництва.

Здійснюємо супровід земельного банку.

У цьому зв’язку ми надаємо нашим клієнтам наступні послуги:

  • захист від недобросовісної конкуренції, розробка стратегії зі збереження та збільшення земельного банку;
  • організація належного ведення земельного банку (ведення реєстрів, розробка положень, робота із пайовиками, продовження діючих договорів, вирішення спорів із пайовиками).
  • пошук для Вас відповідної земельної ділянки чи об’єкту нерухомості (промислові комплекси, склади, заводи, ангари та ін.) з метою розширення бізнесу та кола Ваших інтересів.

Також здійснюємо захист від рейдерства, оскільки самозахоплення землі і арешт врожаю — найбільш поширений спосіб рейдерства. Якщо ви зіткнулися з ними, звертайтеся до нас. Наші фахівці розроблять стратегію протидії захопленню бізнесу і допоможуть зберегти активи (урожай, земельні ділянки). Підготуємо звернення та врегулюємо питання у відповідних комісіях з антирейдерства, візьмемо на себе комунікацію з правоохоронними органами. Захистимо ваш бізнес в суді, а при потребі проведемо цільову піар-кампанію для створення суспільного резонансу.

Shopping Basket