+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

ІТ-технології та стартапи

Сьогодні, коли технологічний прогрес став невід’ємною частиною практично кожної сфери діяльності людини, а відповідно і будь-якого бізнесу, IT-компанії привертають до себе пильну увагу учасників ринку. Захист інтелектуальної власності, корпоративні конфлікти, недобросовісні контрагенти – це лише невелика частина питань, які виникають у кожної IT-компанії.

За основу нашої роботи з IT-компаніями, а також компаніями, які реалізують стартапи, ми обираємо принцип «випередження». Ми розуміємо всі загрози сучасного ринку, тому взявши за основу законодавчу базу і світові тенденції розвитку IT-індустрії, ми допомагаємо компаніям реалізувати свій потенціал повною мірою, перетворюючи наявні ризики на можливості.

Наші зусилля спрямовані на побудову договірних відносин між засновниками, партнерами, інвесторами, авторами інтелектуальної власності таким чином, щоб кожен учасник проекту, з яким ми працюємо, був застрахований від зовнішніх і внутрішніх ризиків. А це і перевірки, і податкова система, і поширення конфіденційної інформації співробітниками, і неправомірне використання плодів інтелектуальної праці, а також інші загрози, яких можна уникнути за допомогою юридично грамотно побудованих процесів.

Сфера наших послуг досить широка: від створення проектів договорів купівлі-продажу прав на програмне забезпечення, ліцензійних договорів на програмне забезпечення, оренди обладнання, договорів хостингу і супроводу процесу їх підписання до запуску платформ онлайн ігор, онлайн торговельних майданчиків; від підготовки проектів для користувача угод і політики конфіденційності до побудови системи прийому платежів і використання у господарській діяльності.

Наші юристи здійснюють захист інтересів IT-компаній і e-business в судах, поліції, фіскальній службі та інших державних органах. Крім того ми надаємо допомогу фаундерам стартапів і фрілансерам у питаннях реєстрації прав на об’єкти інтелектуальної власності, розподілу між учасниками прав на інтелектуальні продукти стартапу, залучення інвестицій для реалізації проекту, продажу прав інтелектуальної власності.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ ПРАКТИКИ IT-ПРАВА:

  • реєстрація права інтелектуальної власності на програмне забезпечення, а також розробка індивідуально для Вас ліцензійних договорів, щоб Ви змогли безпечно продавати Ваш продукт
  • підготовка договорів про спільну розробку програмного забезпечення;
  • супровід договорів з платіжними системами і банками;
  • організація роботи бізнесу, створення компанії, структури засновників та порядку прийняття рішень;
  • комплексна допомога у веденні e-business, розробка проектів і супровід процесу підписання пов’язаних з ним договорів: надання послуг за допомогою Iнтернету, купівля-продаж товарів через веб-сайти, призначені для користувача угоди, умови про конфіденційність;
  • консультування з питань, пов’язаних із захистом персональних даних, укладання договорів в електронній формі, використання електронних цифрових підписів.

Якщо ви хочете створити або легалізувати свій ІТ бізнес, ми допоможемо відкрити компанію в Україні або за кордоном, оформити стосунки з командою і відкрити рахунок в Українському чи іноземному банку, взяти в оренду офіс, підготувати типові контракти.

Якщо великий замовник з США, Ізраїлю або ЄС хоче працювати з вашою компанією і запропонував контракт, ми перевіримо, чи захищає він ваші інтереси: проконтролюємо, щоб замовник не міняв обсяг роботи в межах одного бюджету, не затягував з оплатою за проектом, приймав роботу в розумні терміни; в разі потреби допоможемо переконати замовника внести необхідні зміни в контракт.

Наші адвокати візьмуть на себе спілкування з правоохоронними та контролюючими органами; навчать, як правильно реагувати, коли приходять люди в формі; зроблять все можливе, щоб в разі перевірки робота не припинялася, а техніка залишалися на своїх місцях.

Shopping Basket