+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Купівля-продаж нерухомості

У наш час операції з нерухомим майном відбуваються все частіше, а тому важливо знати, як відбувається підготовка документів для продажу/дарування/міни нерухомості. На перший погляд може здатися, що головне знайти покупця, а документи це «справа десята», але не все так просто, як хотілося б.

Підготовка пакету документів для продажу/дарування/міни це завжди кропіткий процес. Зокрема, для оформлення договору відчуження через нотаріуса слід зібрати досить солідний перелік документів, але мало того, це не завжди стандартний список, який дається всім і кожному. Як правило, Вам доведеться відвідати БТІ, Державний земельний кадастр і т.д. При продажу квартири необхідно також надати інформацію про зареєстрованих осіб, серед яких можуть бути неповнолітні, в такому разі потрібна згода Органу опіки та піклування. Навіть якщо в квартирі ніхто не прописаний, часто дана інформація не відображається в нотаріуса у відповідному реєстрі, витяг з якого обов’язково підшивається до договору, в зв’язку з цим потрібно надсилати відповідні запити до адміністрації за місцезнаходженням майна. Об’єкт слід перевірити на наявність арештів та заборон, виготовити новий техпаспорт, узаконити перепланування, отримати згоду співвласника та інше.

Від правильної підготовки документів для продажу/дарування/міни залежить успіх задуманого і швидкість оформлення. Тому, щоб зберегти свій час радимо звернутися до нас за професійною допомогою.
Додатково можемо запропонувати послуги професійного ріелтора з купівлі-продажу майна, нотаріуса що швидко та кваліфіковано посвідчить договір, оцінювача майна чи спеціаліста що виготовить технічний паспорт.

Shopping Basket