+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Реєстрація поділу, об’єднання, виділу, перепланування майна (будинки, квартири, нежитлова нерухомість)

Реєстрація поділу, об’єднання, виділу, перепланування майна (будинки, квартири, нежитлова нерухомість).

В багатьох випадках власників нерухомості не влаштовують стандартні, типові та незручні планування квартир, будинків чи приміщень. Тому, щоб зробити своє помешкання неповторним та зручним, виконують роботи з перепланування та реконструкції, серед яких наприклад: поділ будинку чи квартири на декілька нових об’єктів, поділ офісного приміщення на кілька офісів, об’єднання квартир в одну.  Але слід пам’ятати, що не всі види робіт дозволені законодавством. Які роботи можна виконувати, а які ні? Головне, що потрібно пам’ятати при реконструкції — заборонено втручання в несучі конструкції.
Узаконення перепланування чи реконструкції пов’язані з проходженням складних і тривалих етапів, перелік яких індивідуальний в кожному конкретному випадку.

Ми готові надати кваліфікаційну допомогу при узгодженні перепланування та реконструкції Вашої квартири, приміщення чи будинку, та виконати всі необхідні дії по оформленню та реєстрації.

Shopping Basket