+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Реєстрація права власності в Києві або київській області

Нерухоме майно, а саме: земельні ділянки, житлові будинки, квартири, будівлі та споруди, майнові комплекси підлягають обов’язковій реєстрації.

Реєстрація права власності в Києві, області або іншому місті — обов’язкова процедура, метою якої є внесення в Реєстр прав на нерухоме майно інформації про власника нерухомості та його прав на неї. Реєстрація нерухомості передбачає отримання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
У 2016 році в Україні порядок реєстрації було врегульовано і спрощено Законом України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Були скорочені терміни по виконанню процедури, врегульовано питання про отримання інформації в електронному вигляді, а також розширено список осіб, яким надано право здійснювати оформлення. Для повноцінного розпорядження нерухомим майном необхідно пройти певний процес оформлення.

Відсутність в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно унеможливлює проведення будь-яких дій з майном — купівлі-продажу, дарування та укладання інших угод.
Для проведення реєстраціїї прав потрібно підготувати пакет документів, склад якого залежить від ситуації.

Як показує практика, існує ряд причин, за якими можлива відмова реєстратора в оформленні права власності на нерухомість, серед них головним є відсутність документів, що підтверджують заявлені права. Причини, які затягують процес реєстрації, зазвичай виникають внаслідок непрофесійного підходу до процесу або незнання процедури.

В результаті співпраці з нашою компанією Ви без додаткових зусиль з Вашого боку отримаєте рішення про державну реєстрацію нерухомого майна на Ваше ім’я і повний юридичний супровід, в результаті чого отримаєте належним чином оформлений будинок, квартиру чи нежитлову споруду.

Для того, щоб процес реєстрації пройшов швидко, ми рекомендуємо проводити всі операції з нерухомістю за допомогою професійних фахівців, що мають досвід в проведенні реєстрації права власності, тісно співпрацюючи з нотаріусами та реєстраторами.

Shopping Basket