+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Юридичне обслуговування

Одним з факторів успішного бізнесу є наявність надійної правової підтримки. В деяких ситуаціях вчинення дій може бути ризикованим, тому що без спеціальних знань законодавства можна зробити неправильний крок, який в свою чергу призведе до фінансових наслідків, і не тільки.

Під юридичним супроводом мається на увазі безперервна і злагоджена робота команди професіоналів, які у будь-який момент готові відповісти на усі ваші питання і виконати будь-яку роботу.

З метою полегшення ведення бізнесу для наших клієнтів, ми пропонуємо послугу по правовому супроводженні господарської діяльності підприємств та організацій.

Основною перевагою абонентного обслуговування бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:

  • на клієнта працюватиме ціла команда юристів, адвокатів;
  • кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
  • гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

Зрозумівши специфіку бізнесу клієнта, ми готові підготувати та впровадити правові механізми захисту його інтересів та супроводжувати всі питання, що виникають.

Shopping Basket