+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Терміновий захист бізнесу

Юридична компанія «ZEVS» надає послуги щодо оперативного захисту бізнесу від протиправних посягань зловмисників та пов’язаних з ними третіх осіб.

Часто зловмисники роблять наступне:

       Незаконно змінюють керівника підприємства, його учасників, перепродають дане підприємство третій особі, в тому числі офшорній компанії, змінюють інформацію про керівника в банках та перераховують кошти;

       Крадуть майно (землю, будівлі, цілі комплекси та об’єкти будівництва) та перереєстровують його на своїх фізичних та юридичних осіб через «нехороших» реєстраторів. Як правило підставами для такого переоформлення є неіснуючі рішення судів, договори іпотеки, біржові угоди, акти та протоколи щодо внесення майна до статутного капіталу.

       Проводять  обшуки та виїмки. Всі ці протиправні дії (на жаль) можуть здійснювати в супроводі працівників правоохоронних органів щоб отримати доступ до оригіналів документів, зразків підписів, печаток та заблокувати роботу підприємства, відволікти Вашу увагу.

 

Знаємо як уберегти Ваш бізнес та не допустити настання ризикових ситуацій, а у випадку коли проблема вже сталася, зможемо допомогти її виправити та мінімізувати. Але пам’ятайте – кожна хвилина важлива! 

Shopping Basket