+38 (096) 971-95-08

м. Київ, вул. Андрющенко, 6Г

НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Сервіс доставки авто з-за кордону ТОВ «Авто 2020»

«Київське бюро технічної інвентаризації»

Житловий комплекс «Єнісейська садиба»

Національний науковий центр "Інститут землеробства

Національної академії аграрних наук України

ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ НА НЕРУХОМІСТЬ:

У своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм та інноваційність рішень, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Земельні питання

Земельні питання, в яких можемо бути Вам корисними:

  • Реєстрація права власності на землю
  • Приватизація землі
  • Кадастровий номер
  • Зміна цільового призначення
  • Технічна документація
  • Поділ/об’єднання землі
  • Встановлення меж ділянки

З 2013 державна реєстрація оформлення права власності на земельну ділянку змінилася. Тепер фактом підтвердження є не державний акт або свідоцтво про право власності, а Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. В такому реєстрі зазначаються всі головні відомості про земельну ділянку, такі як: кадастровий номер земельної ділянки, цільове призначення земельної ділянки, форму власності, наявні документи на ділянку (державний акт, свідоцтво), площа та схематичний план ділянки, відомості про власника. Реєстраційні дії проводить державний реєстратор чи приватний нотаріус. Державна реєстрація земельної ділянки необхідна як фізичним, так і юридичним особам.
Для безперешкодного розпорядження ділянкою власник повинен оформити землю, тобто зареєструвати право на землю. Після того, як уповноважені органи внесуть відомості про земельну ділянку в Державний реєстр, власник земельної ділянки отримує можливість відчужувати свою нерухомість в повному обсязі. Такими операціями відчуження може бути продаж ділянки, здача в оренду, дарування, тощо. Отримання дозвільної документації на будівництво передбачає пред’явлення, крім правовстановлюючої документації, документа про підтвердження реєстрації права на ділянку. Тобто, якщо ділянка не була зареєстрована в новому реєстрі, її потрібно туди внести, а потім погоджувати дозвільні документи на будівництво.

Самостійне оформлення землі, земельних ділянок є досить непростою процедурою, це пов’язано не тільки зі збором необхідних документів, а й неодноразовим відвідуванням окремих структур і відомств. У нас є великий досвід у вирішенні даних питань. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам в максимально стислі терміни вирішити Ваше земельне питання.

Shopping Basket